;

O Nas

Firma założona została w połowie lat osiemdziesiątych XX w. Przez ponad 30 lat działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w dziedzinie elektro-grzejnictwa. Zajmujemy się produkcją sprzętu elektrogrzejnego, głównie grzałek elektrycznych. Produkujemy grzałki rurkowe, patronowe, ceramiczne, spirale elektryczne oraz kable grzejne. Główne obszary naszej działalności to produkcja grzałek do:

  - sprzętu AGD takiego jak: bojlery, pralki, piekarniki, zmywarki itp.,
  - chłodnictwa - grzałki rurkowe oraz kable grzejne służące do rozmrażania,
  - przemysłu - grzałki używane w maszynach przemysłowych.
  - gastronomii (rożna, płyty grzejne).

Produkujemy również grzałki na zamówienie wg podanego wzoru.

Czym się zajmujemy?

Grzałki zamienne do sprzetu AGD

Produkujemy grzałki elektryczne do niemal każdego sprzętu AGD (pralek, zmywarek, piekarników, bojlerów, grzejników itp.).Na naszej stronie znajdziecie Państwo wybrane produkty z tej kategorii. Wiele typowych grzałek można u nas zakupić od ręki, na inne, nietypowe trzeba złożyć zamówienie wraz z wzorem (więcej w części "Grzałki na wymiar")

Gastronomia

Zajmujemy się produkcją grzałek do sprzętu gastronomicznego takiego jak płyty grzejne, rożna, frytownice, maszyny wędzarskie. Na zamówienie wykonujemy również gotowe całe elementy.

Grzalki do zastosowań przemysłowych

Od wielu lat produkujemy grzałki przemysłowe (rurkowe oraz patronowe). Posiadamy również duże doświadczenie w zakresie projektowania, doradztwa i produkcji gotowych rozwiązań elektrogrzejnych.

Grzałki na wymiar

Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą grzałkę elektryczną na specjalne zamówienie. Wykonujemy zamówienia na wiele jak i tylko jeden element. W celu złożenia zamówienia należy dostarczyć rysunek techniczny lub istniejący element grzejny (sprawny lub zepsuty). Czas oczekiwania zwykle nie przekracza kilku dni roboczych w przypadku zamówień do kilkudziesięciu elementów.

Chłodnictwo

Wbrew pozorom w chłodnictwie szeroko stosuje się grzałki - głównie do rozmrażania. Od wielu lat produkujemy grzałki w tym zakresie, między innymi do lad chłodniczych. Produkujemy również kable grzejne często stosowane w chłodnictwie.